Co darovat k narozeninám?

Narozeniny představují svátek, který oslavuje rád snad každý. Pro ty menší charakterizuje to, že se blíží čas, kdy opět dostanou to, co si vysnili. Kdo by tedy tento den neměl rád? S přibývajícím věkem se však radost z tohoto svátku začíná vytrácet. Pro ty, kteří v ten den oslavují je v tento den hlavní myšlenka směřována k tomu, že je člověk opět starší. Naši blízký se však pár dní před tím trápí s rozhodováním o tom, čím nás obdarují. Vyzkoušejte i vy originální dárky a potěšte své blízké!

Netradiční dárky pro ženy

Originální dárky pro ženy i muže

Originální dárek pro přítelkyni

V případě žen je výběr dárků opravdu rychlý. Kterou ženu by nepotěšila nová voňavka, kabelka nebo kosmetika? Tyto dary se však každý rok tak jako v případě svátků, tak i přes Vánoce prakticky opakují. Pokud chcete darovat něco netradičního, darujte netradiční dárky! Je žena, které se chystáte dar věnovat zimomřivá? Rada udržuje své chodidla v teple? Co tak sáhnout po speciálních ponožkách či vybrat pantofle, díky kterým se bude cítit jako v bavlnce iv té největší zimě? Chystáte se obdarovat vaši maminku? Určitě jí vykouzlíte úsměv na tváři díky předmětu, který bude obsahovat speciální věnování. Může se jednat například o nahřívací polštář, šálek nebo dekorativní kosmetiku. Potěší se určitě i voňavé svíčce nebo ručně mýdlu.

Netradiční dárky pro muže

Tak jako v případě žen, i v případě mužů bývá výběr vhodného dárku poměrně rychlý. Kosmetikou nebo oblečením ještě nikdo nic nepokazil. Pokud však chcete vyjít ze stereotypu a darovat vašemu synovi, manželovi, příteli, otci, dědečkovi, strýci či kamarádovi něco netradičního, originální dárky jsou pro vás tou správnou volbou! Muži mají obecně rádi humor, proto vtipný dárek jistě ocení. Může se jednat například o tričko se speciální potiskem. Na výběr máme z různých druhů podle zálib jednotlivých mužů. Pokud se chystáte obdarovat vašeho syna, ve kterém chcete vzbudit zájem o domácí práce, darujte mu například speciální kufřík, který obsahuje všechno to, co bude při domácích pracích potřebovat!

Výběr dárků může být skutečně jednoduchý. Pokud chcete být kreativní a darovat něco praktické, navštivte https://www.familium.cz, kde najdete kompletní nabídku na zajímavé, ale především originální dárky pro vaše nejbližší. Potěšte a pobavte vašich blízkých i vy!